Вас вітає бібліотека-філія № 1 м. Добропілля!

Книгу - невичерпне джерело знань - кожному читачеві!

Книжковий фонд бібліотеки складає – 15 789 прим.

Режим роботи бібліотеки:

Понеділок – вихідний 

Вівторок, середа, четвер, пятниця з 9.00 до 18.00

Субота, неділя - 9:00-17:00

Адреса бібліотеки – 85004, Донецька область, м. Добропілля, просп. Шевченка, 17, тел. (06277) 2-70-44,  e-mail:  bibliofilial.1@gmail.com

Бібліотека-філія № 1 м. Добропілля позиціонує себе як центр  адаптації людей похилого віку.

В бібліотеці  працює Університет Третього віку. Навчання людей похилого віку є інноваційним проектом. Реалізується право громадян похилого віку на соціальну адаптацію в поєднанні з навчанням. Навчальна програма побудована з урахуванням побажань та інтересів слухачів і включає в себе такі напрями: інформаційно-комп’ютерні технології та вивчення історії рідного краю. Ми не тільки навчаємо, але й робимо життя наших пенсіонерів насиченим та цікавим. В бібліотеці  працює  клуб для людей літнього віку «Золота осінь».

Бібліотека сьогодні прагне стати інформаційним центром громади - вона є учасником Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації (ПДГ), що дає користувачам змогу у формуванні навиків роботи з мережевими ресурсами державних та місцевих органів влади та управління. Кожен відвідувач бібліотеки може познайомитися зі змістом потрібного Закону чи Постанови, одержати інформацію про діяльність державних установ, політичних партій, громадських організацій, отримати консультації з питань життєдіяльності міста в інтерактивному режимі,  вирішити життєво необхідні питання безпосередньо в бібліотеці. Завдяки проекту «Публічні дебати», користувачі нашої бібліотеки не лише мають змогу дивитися  дебати в режимі Skype-спілкування, але й приймати участь в них, задавати питання по темі дискусії, опонувати аргументам виступаючих, а також висловлювати власну думку.

В рамках реалізації проекту "Інтернет для читачів публічних бібліотек" бібліотека надає користувачам  безкоштовний доступ до світових інформаційних ресурсів. Наразі в бібліотеці є два комп’ютери з безкоштовним доступом до мережі Інтернет для всіх користувачів і членів громади міста. Бібліотека також надає своїм користувачам доступ до Інтернет через систему з'єднання Wi-Fi. В квітні місяці 2013 року бібліотека-філія № 1 стала однією із переможців п’ятого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» і отримає додаткове комп′ютерне обладнання від програми «Бібліоміст».

Партнерство є важливим елементом діяльності нашої бібліотечної установи. Воно забезпечує, у значній мірі, її успішну діяльність, підтримує позитивний імідж серед місцевої громади. У 2012 році бібліотека-філія №1 уклала Угоди про співпрацю між бібліотекою та комунальним початковим спеціалізованим мистецьким навчальним  закладом музичною школою № 1 м. Добропілля, з Добропільською міською організацією ветеранів, з територіальним Центром соціального захисту людей похилого віку та загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 19 м. Добропілля.

Зростає матеріально-технічна база бібліотеки. Бібліотека змінила свій вигляд: всі відділи бібліотеки відремонтовані, фасад бібліотеки має яскравий сучасний дизайн.

Створенню нового образу бібліотеки сприяють цільові комплексні програми, над реалізацією яких працює бібліотека. Вони охоплюють найбільш важливі напрямки роботи: Бібліотечна програма підтримки та розвитку читання дітей «Мої перші кроки в бібліотеці» та Програма  «Розвитку публічних бібліотек м. Добропілля на 2013-2015 роки».

Ласкаво запрошуємо в нашу бібліотеку!

Завідуюча бібліотекою-філією № 1,

Сафонова Ганна Володимирівна